גיבוי איכותי וטוב יכול לחסוך המון כסף, זמן ודאגות. מי מאיתנו שעמד בפני מערכת שאינה תקינה הדורשת שיחזור מידע מכיר וחווה את ההרגשה חסרת האונים שבסופה פונים אל מערכת או שירות הגיבוי לשיחזור המידע. ישנם אלו המחזיקים אצבעות ביודעם כי מערכת הגיבוי שלהם לא נבדקה מעולם וישנם אלה הישנים בשקט ובבטחון מלא ביודעם כי NextOne מטפלת בנושא הגיבויים של רשת המחשבים שלהם.

שרידות הינה שחקן מפתח ברשתות העידן המודרני הכוונה למערכת היכולה לעבוד תקלות חמורות ואפילו כאלה שאינן ניתנות לתיקון אלא דורשות החלפת חומרה וציוד, ובכל זאת להמשיך לעבוד בצורה תקינה תוך זמן קצר יחסית.

מערכת גיבויים טובה ותקינה היא המפתח לשרידות שכזו, כפי שאנו ב-NextOne מאמינים ומבינים את עולם מערכות המידע , כך אנו מעבירים את המסר ללקוחותינו בשירות האישי ובמערכת הגיבויים המתאימה לכל לקוח.

שירות ה – 'גיבוי מרוחק' הידוע גם כ 'גיבוי ענן' , מאפשר לגבות נתונים המצויים במערכות המחשוב של הארגון / בית עסק בצורה יומיומית אוטומטית.
כיצד זה עובד ?
שרת/מחשב המחובר לרשת האינטרנט, שהותקנה בו תוכנת Client מקומית, יבצע את הגיבוי באופן מוצפן ואוטומטי, לפי לוח זמנים והגדרות שנקבעו מראש. (בדרך כלל בלילה).
תוכל להגדיר באופן דינמי אילו נתונים לגבות, באיזו תדירות וכמה גרסאות גיבוי יש לשמור. (בדר"כ מספר חודשים אחורה)
כל שנותר לך הוא לקבל בכל יום איימייל המאשר שהנתונים גובו.
חשוב: מפתח ההצפנה ידוע רק לך ! כך שתוכן המידע לא חשוף ברשת, ונגיש אך ורק לך.
תוכל לגשת למידע שלך כשהוא עדכני ומוצפן מכל מחשב המחובר לאינטרנט !

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם