סיפורי לקוחות

רן שניידמן מנכ"ל

"אגם הגליל בע"מ"

(טיפול באקציינג')

כרמל שלום

לאחר ניסיונות רבים עם מספר נותני שירותים בתחום המחשוב ולמרות המרחק הגאוגרפי הרב בינינו, אני מבקש להביע תודה והערכה למאמצים שעשית כדי לפתור את הבעיות שהצבתי בפניך.

תודה על הלמידה המעמיקה של הבעיה מציאת הפתרון ובעיקר על הסבלנות הרבה עד לקבלת התוצא הרצויה

תודה על השרות והיחס הנעימים

אורן סמנכ"ל תפעול

חברת "מאגרי ארכיב"

פנינו לחברת נקסט 1 לצורך ביצוע פרויקט החלפת מערכות, שכלל מיגרצית שרתים, תשתית תקשורת ומרכזיה חדשות ובקרה על ביצועי קבלני משנה.  זאת על מנת להשלים את המעבר למבנה החדש שלנו.

נוכחנו כי השרות מקצועי מאוד, ומחוייב ללוחות הזמנים הקצרים מאוד, עליהם סיכמנו.

אנו עובדים ביחד מזה 4 שנים ומאוד מרוצים משיתוף הפעולה, עם בתפקוד השוטף של החברה ועם בכל שעות היעוץ שהם מעבר לכל הסכם בנינו.

מתן ברט סמנכ"ל כספים

חברת "פלטכניקה"

אנו מקבלים שרות מנקסט1 בכל הקשור בסביבת המחשוב של החברה.

לאחר התלבטות ממושכת וחששות רבים, החלטנו שאנו מעוניינים לסדר את כל מבנה המחשוב בחברה, שנעשה בצורה עקומה לאורך שנים.  הוצעו לנו מספר חלופות, כאשר ההצעה ליצור מספר שרתים על שרת פיזי אחד, הייתה המומלצת ביותר ועל זה הלכנו.

היום לאחר 3 שנים של עבודה עם המערכת, ניכר שיש סדר ושליטה רבה במערכות החברה, ובאופן מופלא כמעט ואין תקלות.

בנוסף, לאחרונה העברנו את כל מערך הגיבוי שלנו לשרתי גיבוי הענן של נקסט1 , המעבר נתן לנו בטחון שהחומר שמור ומגובה במקום נפרד ומאובטח.

ורה מנהלת IT

חברת "ארגנטולס"

אנו נעזרים בשרותי הייעוץ של נקסט1  בכל הקשור בהכנסת מערכות חדשות, וכן חידושי חומרות למיניהם, אנו מאוד מרוצים מרמת השרות והזמינות.

לאחרונה ביצענו מיזוג עם חברה שנרכשה על ידנו, את כל המעבר לוותה חברת נקסט1 ככה שהמעבר בוצע בצורה שקופה וחלקה.

צחי שוורץ מנכ"ל

"שוורץ את מיימון – משרד רואה חשבון"

לאחר שנים של חוסר שביעות רצון מרמת שרות, ובשל צרכינו המועטים יחסית, אנו מוקירים על כך שהכרנו אתכם, שידעתם לתפור לנו הסכם נוח ובהמשך  גם לעמוד בו,  ובנוסף לתת שרות אדיב מאוד ומהיר.

נועה שיק

חברת "בון טון מכוני שמיעה"

חברת בון טון עובדת מזה שנים ממספר סניפים, הנמצאים בערים שונות.

לאור הצרכים שנהיו דחופים יותר פנינו אליכם בהמלצת שותף ונחספנו לפתרונות שלא היינו מודעים להם לפני כן,  וביניהם שרתים הענן וגיבוי.

אנו יכולים לומר כי מאז המעבר לשרות אין לנו כל התעסקות בענייני המחשוב כמו חומרה תחזוקה ורישוי, אנו צורכים את השרות על בסיס חודשי לא מחייב, דבר המאפשר לנו בקלות לעבור לפתרונות אחרים בעת הצורך.

עמירם כפרי

מנכ"ל חברת "ריוסול"

המעבר לעבודה באאוטלוק דרך האופיס 365 גרם לשיפור ונוחות גדולים בכל צורת העבודה אצלנו בחברה.   כל המידע מגובה ומסונכרן היטב בין הטלפון הנייד למחשב כולל כל תיקיות האאוטלוק ושיתוף היומנים.

לאחר הרבה שנים של סנכרון או יותר נכון ניסיונות סנכרון בכל דרך אפשרית כגון כבל ותוכנות שונות המעבר ל – 365 בשילוב השרות שלכם חולל השבחה של ממש בעבודה השוטפת.

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם