מה דרוש מחברת שירותי מחשוב?

מה דרוש מחברת שירותי מחשוב?

לא פעם אנו נתקלים בשאלה הנוקבת: למה אתם? או  למה לנו לבחור בכם כחברה שתנהל עבורינו את מעך המחשוב\גיבוי\רישוי תוכנה וכיוב'. למרות ששאלה זו נראית קצרה ונוקבת היא טומנת בחובה מרכיבים רבים  חשובים יותר או חשובים פחות אולם כולם בדרך זו או אחרת משפיעים על התוצאה הסופית הרצויה והיא: מערכת מחשוב הפועלת חלק , ללא תקלות וכמובן ללא עלויות מיותרות.

אמינות

ראשית אמינות. אמינות היא  שם המשחק כאשר מדובר בשירותי מחשוב. בעולם המודרני, מערכות המחשב מהוות את לב ליבו של העסק ולא רק בתחום הנהלת החשבונות אלא כמעט בכל תחום אפשרי החל ממחסן המוצרים או החלפים וכלה בשעון נוכחות העובדים – הכל מתחבר לרשת המחשבים העסקית שלכם, לכן , אותה המערכת והאמונים על תחזוקתה ותפעולה חייבים להתחייב לאותה האמינות. להתריע בפני תקלות עתידיות, ולחפש כל העת דרכים לשיפור ולשדרוג המערכת על מנת ליעל ולקצר תהליכים.

אנו ב-Next1 מתחייבים לרמת אמינות גבוהה ועל כך כמובן מעידים לקוחותינו!.

יעילות

כמו בהרבה תחוומים אחרים, גם מערכת מחשבים או רשת מחשבים ניתן לתחזק ולתפעל במספר רב של דרכים, אין ממש דרך אחת נכונה.

בעלי האחריות לתחזוקת הרשת חייבים לבחור בדרך או בדרכים היעילות והטובות ביותר לנהל ולתפעל את המערכת וכמובן למנוע הוצאות מיותרות והשבתות לא רצויות.

מקצוענות

תחום זה משיק אך אינו זהה ליעילות, מקצוענות פירושה לא רק לדעת כיצד לתפעל ולתחזק רשת מחשבים בצורה הטובה ביותר, אלא, בנוסף – להכיר טכנולוגיות חדשות שיכולות לשפר משמעותית את השירות וכמובן לא פעם – את מחיר התחזוקה.

יושרה

בתחום שירותי המחשב, מוניטין הוא עניין חשוב ביותר, בעצם יושרה היא מחצית המוצר כאשר המחצית הנוספת היא כל המוזכר לעיל. יושרה פירושה לדעת לעמוד מול הלקוח ולומר מה צריך ומה לא גם אם הדבר אינו עולה בקנה אחד עם מטרות נותן השירות.

 

אצלינו ב-NEXT1 תוכלו למצוא מעטפת שירותים מקיפה הכוללת את כל שירותי המחשוב הנדרשים לתפעול ותחזוקת רשת מחשבים החל מרשת המורכת ממספר מחשבים בודדים וכלה ברשתות מסועפות על שרתיהן וציוד הרשת הנלווה והכל כמובן עם האמינות, היעילות, המקצוענות והיושרה של NEXT1!

כתוב תגובה

(required)

(required)


(required)

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם